Aden Patent ve Eğitim Danışmanlık A.Ş.

Aden Patent ve Eğitim Danışmanlık A.Ş.

Kartal / İstanbul Anadolu / Türkiye

Biography

Aden Patent ve Eğitim Danışmanlık A.Ş. Hakkında

Şirketimiz 2004 yılında PENDİK PATENT VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. olarak İstanbul`da kurulmuştur ve Türkiye genelinde müvekkillerine  Sınai ve Fikri Mülkiyet Hakları konusunda (Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım) Yurt içi ve Yurt dışında hizmet veren ve her geçen gün portföyünü genişleterek dürüst, ilkeli ve güvene dayalı işbirliği içerisinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

Şirketimiz, Sınai ve Fikri Mülkiyet Haklarının korunması aşamasında siz müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermek üzere kurulmuştur. Bilgi ve birikimi ile müşterilerine hızlı, gizlilik esaslarına dayalı ve doğru bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bunun için ekip ruhuyla çalışan uzman personeliyle doğrudan müşterisinin yanında hizmet vermektedir. Hizmetlerinin temelini Marka, Patent ve Tasarım vekilliği yanında diğer Sınai Haklar ve Fikri Haklar oluşturmaktadır.

Şirketimiz bu hizmetleri verirken kadrosunda bu konulara hakim genç ve yeniliğe açık Marka ve Patent Vekilleri, Patent, Marka ve Tasarım  Departmanı, Hukuk departmanı, Yurtiçi ve Yurtdışı Departmanı olmak üzere güçlü ve donanımlı bir ekiple müvekkillerine hizmet vermektedir.

Şirketimiz 09.11.2017 tarihinde nevi değişikliği yaparak ADEN PATENT VE EĞİTİM DANIŞMANLIK A.Ş.'ne dönüşmüştür. Şirketimiz Marka ve Patent Tescil işlemlerinin yanında WEB OKUL ile Yeni Nesil Eğitimlere Başlamıştır.  İster Cepten, İster Tabletten isterse Bilgisayarınızdan nerede olursanız olun Eğitim alabilir, Seminerlere katılabilir ve Sınav olarak kendinizi değerlendirebilirsiniz. Böylelikle mekan ve zaman sınırlaması olmadan Online Canlı Eğitimlerimize katılabilir veya Videolu Eğitimleri alabilirsiniz. Aynı zamanda eğitimlere katılmadan direk sınavlara katılarak Mesleki Yeterliliğinizi ölçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi için: +90-850-811 34 41 Nolu Telefonumuzu arayabilirsiniz.