LEPAR OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

LEPAR OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Başakşehir / İstanbul Avrupa / Türkiye

Biography

Lepar Otomotiv, 1966 yılında Hüsnü Leblebici tarafından Tokat’ta kurulmuştur. Ford kamyon, Ford Otosan minibüs ve Anadol ünite ve yedek parça satışı yaparak, faaliyetine başlayan firmamız; benimsediği dürüstlük, doğruluk, çalışkanlık ilkesiyle günden güne büyümüştür. Gelişen teknolojiyi yakalamak ve piyasanın nabzını tutabilmek için 1985 yılında ana merkezini İstanbul’a taşımıştır.

1995 yılında faaliyetine Japon Kore araçları yedek parça satışıyla devam etme kararı alan firmamız azimli ve istikrarlı çalışmaları sayesinde kısa zamanda bu alanda da adını duyurmuş, saygın bir yer kazanmıştır.

Müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi, hızlı teslimat vizyonu çerçevesinde istikrarlı büyüme kaydeden Lepar Otomotiv, 2005 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ne taşınmıştır. Sürekli artan ürün yelpazesiyle, depolama alanlarını genişleterek her gün büyümeye devam etmektedir. Lepar Otomotiv kurduğu depo otomasyon sistemi, B2B ve entegre çalışan ERP yazılımıyla hızlı, doğru ve zamanında teslimat yapmaktadır. Güler yüzlü ve uzman kadrosuyla müşterilerine kusursuz hizmeti görev bilmiştir.

Lepar Otomotiv, patentli olan ASAHI, CCR, MISSUBA, SURPASS markalı 4500 çeşit ürünü kaliteden ödün vermeden, en uygun fiyata müşterilerine sunmaktadır. 2010 yılından itibaren ihracat ile markalarının ve ürünlerinin yurtdışına pazarlamasını da sürdürmektedir.

Lepar Otomotiv, sunduğu kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek piyasanın nabzını tutmakta, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için aralıksız olarak ar-ge çalışmalarına devam etmektedir. Lepar Otomotiv, destekleriniz ile sizlere ve ülkemize hizmet etmeye devam edecektir.