Teknik Büro Gereçleri Ltd. Şti.

Teknik Büro Gereçleri Ltd. Şti.

Çankaya / Ankara / Türkiye

Biyografi

HAKKIMIZDA

Karakalem Kırtasiye 1987 yılından itibaren kırtasiye ve ofis malzemeleri sektöründe hizmet vermektedir. Bu süre zarfında edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi, firmamızın tartışmasız değerleri olan güvenilirlik ve ürün kalitesi prensipleri birleştirerek, ülke çapında hemen her ile ulaşan dağıtım ağı ve deneyimli kadrosu ile eğitim dünyasının ümit vadeden gençleri ve iş dünyasının ufku geniş ve yaratıcı kadrolarına daha iyiye ulaşma yolunda en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Karakalem Kırtasiye eğitimli ve tecrübeli kadrolarıyla, hizmet verdiği ofis ve kırtasiye malzemeleri sektörünün temel ürünlerinin yanı sıra geniş sanatsal ürünler ve teknoloji ürünleri yelpazesiyle de müşterilerinin eğitim ve çalışma hayatında ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri en hızlı, kaliteli ve ucuz şekilde ulaştırmayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Sektörde bölgesel olarak başlayan tedarik hizmetlerimizi tüm ülke sathına yaymak ve çağın getirdiği yeni ihtiyaçlara paralel sektöre yansıyan yeni gelişmeleri takip ederek ürün kalitemiz ve hizmet süratimiz ile sektörde kalıcı olmaktır.

Bu yaklaşımın bir gereği olarak reel pazarda başlayan hizmetlerimizi büyük bir süratle sanal ortama taşımak için büyük bir gayret içerisindeyiz.

Bu bağlamda ülke çapında bilinen hemen bütün alışveriş sitelerinden ürünlerimize ulaşılabilmektedir. Bu yöndeki çalışmalarımız çeşitlenerek devam etmektedir.

Aktif İş İlanları